Communist Party of Iran
Marxist.Leninist.Maoist
حزب کمونیست ایران
مارکسيست.لنينيست.مائوئيست
جستجوی بیشتر
 
 گزيده مقالات   جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۵ ژوئن ۲۰۲۰                    
 
فکر می کنید که بیدارید،ولی در یک کابوس راه می روید

"فکر می کنید که بیدارید،ولی در یک کابوس راه می روید...

این نظام اصلاح پذیر نیست و می بایست سرنگون شود!"

 

یک تور برای سازماندهی یک انقلاب واقعی

 

به تو: که از این نوع جامعه و "راه حل هایش" که در واقع راه حل نیستند به جان آمده ای.

به تو: که خشمگینی و ستیزه جو؛و خواهان پایان بخشیدن به نژادپرستی سفید، پدرسالاری ومردسالارئ  و اشکال مختلف ستم جنسیتی، اذیت و آزارمهاجرین، جنگ های امپریالیستی، اشغال و تهدید ، اجحافات سرمایه داری وتخریب ونابودی محیط زیست.

به تو:که خواهان پایان بخشیدن به تمام اینها و هرکدام از این انواع مختلف ستم و استثماردهشتناک،که شاخص و در هم تنیده با این جامعۀ سرما یه داری امپریالیستی است.

به تو که نه فقط برای خود ویا مردم خود، بلکه درجستجوی راه برای رهایی تمام بشریت هستی.....

به تو که از فاشیسم ترامپ – پنس متنفرهستی و این لاطاَئلات "رای به من بده تا تو را نجات بدهم" و یا هر بیراهۀ دیگری را که عذاب امروز را می خواهد فقط کمی ملایم ترو قابل تحمل ترکند! آنهم فقط برای برخی در این کشور! در حالیکه سرنوشت مردم دنیا را که بیش از پیش در عذابند را می بینی و قبول نداری!

به تو: که نفست بند می آید وقتی می شنوی "من بیدارم" – "من مسئله ای ندارم"- "بی خیال" آنهم زمانی که دنیا دارد از-

هم می پاشد!

به تو:که طاقتت از این روابط ،فرهنگ و اخلاقیات کثیف بسر آمده! به تک تک آنهایی که حس می کنند؛ که هیچکدام  از این مصیبتها،تحت این نظام خون آشام سرمایه داری امپریالیستی قابل حل نبوده و محتاج به یک راه حـل رادیکال و یک انقلاب واقعی است، حتی!اگر هنوز هزاران سوال برایت باقیست، که شکل و شمایل آن انقلاب چگونه خواهد بود؟

و یا اگرواقعا آن انقلاب امکان پذیر است؟ یا نه !؟.

 از این دیوانه خانه راه نجاتی موجود است!!

"بیاییم به پایه ها رجوع کنیم:ما به یک انقلاب نیازداریم،هرچیزدیگری در تحلیل نهایی، پوچ است و مزخرف گویی"

"باب آواکیان کتاب پایه ها"

 

آشکارا یا در لفافه همواره به ما گوشزد کرده اند که هیچ آلترناتیودیگری بجز این اوضاع حاکم موجود نیست، اما این غلط است.

یک برخورد علمی موجود است که آشکارمی سازد، نه تنها هیچ ضرورتی به تحمل این نوع زندگی  وجود نداشته، بلکه  راه های بالقوه و پتانسیل برای تغییررا نشان می دهد.

یک برنامه واقعی برای یک تغییر واقعا رادیکال برای رسیدن به یک جامعه بهتر، در مسیر محو کردن تمام ستم ها، استثمارها و برای رسیدن به رهایی تمامی بشریت موجود است.

یک استراتژی برای به پیش بردن وبسیج میلیونها میلیون انسان که برای انجام این انقلاب لازم می باشد، موجود است.

یک رهبـری توسط با ب آواکیان- معمارکمونیسم نوین و رهبر این انقلاب موجود است.

اینها نکات مثبت، قدرتمند و عظیمی است در کفه ترازوی مردم.

اما فقدان در صحنه ً امروز و چیزی که ضرورتاَ به آن نیاز داریم ، تویئ!!

 تویی  که می بایست به آن بپیـوندی؛ به آن یاری رسانی و بـخشی از سازماندهی این "انقلاب "بشوی.

یک پروژه ای برای معرفی و به روی صحنه آوردن این انقلاب برای میلیون ها نفر و سازماندهی هزاران نفرموجود است. این  پروژه؛ یک تور" برای یک انقلاب واقعی سازمان دهی کنیم " است.

این تور- در ماه مارس از شهر لس آنجلس شروع شده و تا اواخر این سال به تمام اقصاء نقاط کشور خواهد رفت.

ما به صورت بسیار روشن و جسورانه، این علم، این استراتژی و رهبریت برای انقلاب را به پیش گذارده و بر علیه هر نوع مزخرفات، افکارمنسوخ، کوته نظرانه و خود مرکزبینانه و فریبکارانه..... که در نهایت به تعمیق و حدّت این اجحافات کمک خواهد کرد، به مصاف خواهیم رفت.

 امّا این تمام کار نیست!هیچ انقلابی بدون سازماندهی به عمل نخواهد آمد. ما برای سازماندهی یک انقلاب  دست بکار خواهیم شد .

دیگر بس است که به ما القا شود که در دنیای محدود و کوچک خود خفه شویم. به تو همواره گفته می شود که، "پایت را از گلیمت درازتر نکن"

ما به همه جا خواهیم رفت! از خیابانهای سخت و خشن ، تا شهرک های امن؛ از مناطق دور افتاده  تا درون دانشکده ها و مدارس، هرکجا که مردم به ساختار پدیده های نوین و یا به بحث و گفتگو برای آینده ای دیگر مشغولند.

ما به مردم نشان خواهیم داد که چگونه می توانند به طرق مختلف کوچک و بزرگ، با نظرات خود و همچنین در عمل، با همیاری و سوالات و انتقادات به این انقلاب یاری  کنند، همراه شوند و به آن بپیوندند.

این تور، به اقصاء نقاط کشور از دور و نزدیک سفر کرده و به تبلیغ و تهییج و نشان دادن ویدئو سخنرانی تاریخی باب آواکیان در سال 2018 خواهد پرداخت. "چرا به یک انقلاب واقعی نیاز داریم و واقعا چگونه می توانیم انقلاب کنیم"

در این ویدئو به طور عمیقی به هر دوی این سوالات در تیتر ویدئو جواب داده شده است. این تور همچنان به پخش و توزیع  بیانیه "چگونه می توانیم پیروز شویم . واقعا چگونه می توانیم  انقلاب کنیم " خواهد پرداخت.

این بیانیه به شکل فشرده به طرح اصولی، می پردازد که ما چگونه می توانیم از اوضاعی که امروز در آن قرار گرفته ایم برای پیروزی عملی در یک انقلاب واقعی دست بکار شویم.

 

 

 

مردم را از غل و زنجیرهای فکریشان رها سازیم 

 

ما راههای بیراهه و مسدود، و افکار به زنجیر کشیده شده را برملا کرده و به چالش خواهیم کشید:

 

·       بر علیه سیاستهای هویتی و توجیهاتی که در نهایت مردم را ترغیب به بهبود اوضاع خود و یا گروهی که به  آن مرتبطند می کشاند، آنهم، در حالیکه چرخ های این نظام، به خورد کردن جانها و مچاله کردن روحیه ها و تفرقه اندازی ما بین آنانی که می بایست بر علیه این نظام با هم متحدانه برخیزند، در حرکت است.

·       بر علیه آن مذهبی که مصالحه و سازش را موعظه می کند و کمک به تخطئه افکار، به جای  روبرو شدن و تغییر دادن واقعیات، همانطوری که هست می پردازد.

·       پیش قدمان موسسات چه "مشروع"، " گانگستر" ویا ان جی او ها را، که همگان را در چهارچوب همین نظام خردکننده و دهشتناک سرمایه داری محبوس می سازد!

·       برعلیه؛ سوسیالیسم دروغین که امیدهای مردم را بالا می برد، اما در عمل چیزی نیست بجز از نو بسته بندی کردن و توزیع غنائم به غارت گرفته شده توسط آمریکا.

و ما بطور حتم، برملا خواهیم کرد و به چالش خواهیم کشید آنانیکه با حزب دموکرات آمریکا کنار می آیند؛ آنانیکه خود را تنها آلترناتیوقلمداد می کنند، اما در حقیقت:

حزب جمهوری خواهان فاشیست و حزب دموکرات نیز همچنین؛ یک ماشین جنایات جنگی ، جنایات بر علیه بشریتند. این سیستم قابل  اصلاح نیست! و می بایست سرنگون شود!

ما به یک انقلاب واقعی نیاز داریم!

 

این تور- هر کجا که برود با باز کردن بحث و گفتگو، مناظره های داغ، بر روی جامعه تاثیر گذارده، تا مردم دیگر فکر نکنند که مجبوربه تحمل بی عدالتی ها هستند، و به این بی عدالتی ها تن نداده و شرایط موچود برایشان عادی نشود  که این تنها شکل موجود است! و به جای ان تشویق شوند و روحیه پیدا کنند که برای یک انقلاب و برای تغییر، همه چیز را سازماندهی کنند.

 

این تور –  در مناطقی که کلوبهای انقلاب موجود است، مشغول به فعالیت شده و در مناطقی که فاقد کلوب است سعی به ایجاد این کلوبها خواهد کرد.

 

این تور- با آنانی که بر علیه جنایات این رژیم؛ بخصوص آن جنایاتی که تضاد های عمیق  این نظام را نشان می دهد؛ صاف و پوست کنده، از موضع انقلاب با مردم ارتباط برقرار کرده و از آن موضع با مردم در مبارزه بر علیه بی عدالتی ها و ستم ها متحد شده و با آنها (مردم) برای درک  نیاز و امکان پذیری انقلاب مبارزه خواهد کرد.

این نمایانگر "با قدرتها بجنگیم،و مردم را ،برای انقلاب تغییر دهیم" می باشد.

این تور و کلوبهای انقلاب، جایی است که در بارهء انقلاب درس گرفته در حالیکه مردم را رهبری می کنیم برای ساختاریک سازمان پیشقراول که برای رهبری یک انقلاب ضروریست؛ سعی و کوشش می کنیم. این تور- در ماه مارس از لس آنجلس و جنوب کالیفرنیا شروع به کار می کند. 

کمک و مشارکت شما برای شروع و تداوم به تبلیغ و ترویج و دفاع و حمایت ازاین تور ضروریست.

امروز برای حمایت این تور چه کارهایی  می توانید و می بایست انجام دهید؟

 بدون غلو، بدون یک تغییر بنیادین، بدون انقلاب؛  آینده بشریت و سیارۀ ما، به مویی بند است، ما به کمک مالی شما احتیاج داریم.

این تور بدون کمک شما تداومی نخواهد داشت!

بیایید؛ ماهیانه و اعانه برسانید؛ کمک کنید که این تور بتواند در تمام سال در حرکت باشد.

مردم، پولهای خود را به صندوق سیاستمداران حزب دموکرات می ریزند! که چیزی جز جانیان جنگی، یا در حال آموزش دیدن برای تبدیل به جانیان جنگی شدن، که جیزی جز به  مسند رساندن برای سرکردگی این سیستم و یا نمایندگی کردن این امپراطوری خون آشام در رقابتند، نمی باشند!!

 

بیایید با کمک مالی خود یک نقش اساسی برای چیزی که می تواند اوضاع را از این دهشتگاه عبور داده و به طور اساسی تمام دنیا را تغییر دهد، ایفا کنید.

در باره این تور –  بیاموزید، به سایت revcom.us مراجعه کنید، سخنرانی باب آواکیان را ببینید و در باره تور و جنبشی برای انقلاب و باب آواکیان و کمونیسم نوین بیشتر اطلاع حاصل کنید.

با ما همراه شوید و به revcom.us بروید، این تور را آنطور که می توانید تبلیغ کنید با این تور همراه شوید ودر سازمان دهی آن شرکت کنید؛

 

جهانی کاملا متفاوت و بهتر ممکن است!

 

برای تور یک انقلاب واقعی سازماندهی کنیم!

برای اطلاعات بیشتر و اینکه چگونه می توانید کمک برسانید به وبسایت revcom.us مراجعه کنید.

 

      
 
 شما در حال خواندن مقاله
 گشت و گذار پیرامون انقلاب- این نظام اصلاح پذیر نیست و می بایست سرنگون شود
 در تاريخ
 2019-03-06
.هستيد
 
پاسخى تاريخى- جهاىى به عصری با اهميت تاريخى- جهاىى
اﯾﻦ ﺳﻨﺪ، ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣه ی ﺣﺰب ﮐﻤﻮﻧﯿﺴﺖ اﯾﺮان- ﻣﺎرﮐﺴﯿﺴﺖ ﻟﻨﯿﻨﯿﺴﺖ ﻣﺎﺋﻮﺋﯿﺴﺖ ﻣﯽ ﺷﻮد .اﻧﺘﻈﺎر و آرزوی ﻣﺎﺳﺖ ﺗﺎ « ﭘﯿﺶ ﻧﻮﯾﺲ » ﺳﻨﺪ، در ﻣﯿﺎن طﯿﻒ ِ وﺳﯿﻌﯽ از ﻣﺒﺎرزﯾﻦ ِ از ﻓﻌﺎﻟﯿﻦ و دوﺳﺘﺪاران اﯾﻦ ﺣﺰب ﺗﺎ رﻓﻘﺎی ﺟﻨﺒﺶ ﭼﭗ و ﻓﻌﺎﻟﯿﻦ ، ﺣﺮﮐﺖ ھﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، ﺑﺤﺚ و ﺑﺮرﺳﯽ ﺷﻮد . ﺑﮫ وﯾﮋه، ﻓﻌﺎﻟﯿﻦ ﺣﺰب ﻣﻮظﻒ اﻧﺪ ﺗﺎ آن را ﺑﮫ ﻣﯿﺎن ﺟﻮاﻧﺎن ﻣﺒﺎرزی ﮐﮫ ﺑﺎ ﺧﯿﺰش دی ﻣﺎه وارد ﺻﺤﻨﮫ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺟﺎﻣﻌﮫ ﺷﺪه اﻧﺪ، ﺑﺒﺮﻧﺪ ﺗﺎ ﺑﺎ اﻓﮑﺎر و واﮐﻨﺶ ها و اﺣﺴﺎﺳﺎت آن ھﺎ ﮐﮫ ﺳﻨﺪ را ﺧﻮاﻧﺪه و ﺑﺤﺚ و ﺑﺮرﺳﯽ ﻣﯽﮐنند آﺷﻨﺎ ﺷﻮﯾﻢ، ﺑﯿﺎﻣﻮزﯾﻢ و ﻣﺼﺎﻟﺢ ﺑﯿشتری ﺑﺮای ﻏﻨﯽ تر و ﺻﺤﯿﺢ ﺗﺮ ﮐﺮدن ﺳﻨﺪ ﺑﮫ دﺳﺖ آورﯾﻢ

استراتژی راه انقلاب در ایران
سند زیر یکی از اسناد جلسه پلنوم دهم کمیته مرکزی )در اختیار 2017 ( مه 1396 است که در اردیبهشت اعضا و هواداران حزب قرار گرفت تا در حوزه هایی حزبی گوناگون مورد بحث قرار بگیرد . کمیتۀ مرکزی حزب با آن را مورد بازبینی قرار ، توجه به نظرات دریافت شده داد و اینک برای اطلاع عموم اقدام به انتشار آن می کند . 2018 /1397 پاییز

گسست ضروری و آزادی ما در حفظ جهتگیری استراتژیک - گزارش پلنوم 9
1394 سند داخلی از کمیته مرکزی حزب کمونیست ایران (م ل م) مصوب آذر

 
تماس با ما 
فيس بوک 
تويتر      
حزب کمونيست ايران (م.ل.م)
را دنبال کنيد در